Mäekülas juhtus raske liiklusõnnetus. FOTOD!

Foto: Kaspar Pokk/Kanal 2

Täna kella 16 ajal sai Häirekeskus teate raskest liiklusõnnetusest Mäekülas Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 92. kilomeetril.

Tartu poolt tulnud Chrysler 300M sõitis Põhjaka mõisa lähedal üle vastassuunavööndi teelt välja, tegi umbes 10-meetrise õhulennu ja rullus mitu korda üle katuse. Masina roolis olnud 60-aastane naine hukkus sündmuskohal. Naine oli autos üksi, tema turvavöö oli kinni ja teisi sõidukeid liiklusõnnetuses ei osalenud. Teelõigul oli piirkiiruseks 90 kilomeetrit tunnis.

Paide politseijaoskonna välijuht Valdur Mõttus ütles, et roolis olnud naise tervisliku seisundi ning põhjuse, miks sõiduk vastassuunda kaldus ja teelt välja sõitis, selgitab välja alustatud kriminaalmenetlus, aga õnnetuseni võivad viia esialgu ebaolulisena näivad asjad, mistõttu on oluline keskenduda vaid liikluses toimuvale.

Mõttus tuletab liiklejatele meelde, et suviselt soojad ilmad kütavad sõidukite salongid väga palavaks ja see võib omakorda inimesed uimaseks muuta. Seetõttu on oluline salonge jahutada ja enne sõitma hakkamist vett juua ning vajadusel selleks ka sõidupause teha.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background