Maie Forsel esitleb Paides raamatut

Reedel esitleb Järvamaa Keskraamatukogus oma raamatut „Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!“ Saaremaal elav Maie Forsel, keda tuntakse kui maaelu ja mikroettevõtluse propageerijat.

Maie Forsel on sotsioloogiaharidusega ettevõtja, kes sai laiemalt tuntuks 2015. aasta jaanuaris, kui avaldas oma ettevõtte Leisi Lapikoja Facebooki lehel loo ausa ettevõtluse hinnast.

Raamatus on lugu ühest maal elavast naisest, kes nähes, et töökoht hakkab kaduma, otsustas ohjad enda kätte haarata. Forsel ei julgenud töötuks jäämisega riskida ja hakkas ettevõtjaks. Ettevõtluseks on vaja kapitali, äriideed, kliente, tutvusi ja tihtilugu ka paremaid tingimusi kui need, mis parasjagu võtta on. Kõige selle leidmine võib tunduda keeruline, aga see võib olla ka ääretult lihtne – kui on julgust endasse uskuda.

Maie Forseli raamatu „Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!“ esitlus algab Järvamaa Keskraamatukogu konverentsisaalis reedel, 8. märtsil kell 17. Kohapealt on võimalus raamatut ka osta ning tasuda saab nii sularahas kui kaardiga.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background