Maksimarketi lähedal juhtus liiklusõnnetus. FOTOD!

Foto: Kaspar Pokk/Kanal 2

Kolmapäeva õhtul kella 17 paiku juhtus Paides Maksimarketi ja Espaki vahelisel teel avarii.

Viraksaare poolt tulnud Škoda juht kaotas libedal teel auto üle kontrolli ja sõitis vastu Renaulti, mis liikus Maksimarketi suunas.

Kuigi sündmuskohale kutsuti nii päästjad kui ka meedikud, pääsesid avariis osalenud inimesed vaid ehmatusega, keegi autodesse kinni ei jäänud. Kas ja millal sellel teelõigul mõni hooldusmasin liikus, pole veel teada. Küll aga sõitis soolapuistur umbes 45 minutit pärast avariid Viraksaare poolt Paide suunas.
Avariipaigas oli liiklus ligi tund aega häiritud.

Teeolud on kohati rasked, mistõttu palub politsei sõidukijuhtidel mitte kiirustada, vältida möödasõite ja äkilisi manöövreid ning hoida piisavat pikivahet.

Kui päeval oli sulailm, sadas vihma ja lörtsi, siis praeguseks on temperatuur langenud alla nulli. Teedel on jäiteoht või ka kiilasjää ning kohati tuiskab lund, mis võib piirata autosõidul nähtavust.

Politsei soovitab turvaliseks liiklemiseks ja avariide vältimiseks sõidukijuhtidel kohandada oma sõidumaneer muutlikele ilma- ja teeoludele vastavaks. Praegustes oludes tähendab see sõidukiiruse alandamist, piisava pikivahe hoidmist ning äkiliste manöövrite vältimist.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background