Margo Sootla kandideerib parimaks koolijuhiks

Aasta Õpetaja 2019 nominendid; foto: Arno Mikkor

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps kuulutas eile toimunud haridustöötajate vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi nominendid.

Minister Repsi sõnul ei ole kui tahes suur auhinnaraha piisav selleks, et tänada ja tunnustada õpetajaid, kes pühendavad oma elu meie tuleviku tegijate harimisele. Hea õpetaja ei saa teha tööd kaheksast viieni, ta kasvab ja areneb koos oma õpilastega ööpäevaringselt, elades läbi nende muresid ja rõõme. Ainult kestva ja hoolsa tööga saavutab soovitud sihi – turvalise ja tulemusliku hariduse.

Aasta Õpetaja 2019 lõppvooru nominendid selgusid riikliku komisjoni põhjalike arutelude tulemusel. Kokku selgitati välja 11 kategooria nominendid.

Aasta õppeasutuse juhi kategoorias on kolme kandidaadi seas praegune Väätsa Põhikooli ja tulevane Paide Gümnaasiumi direktor Margo Sootla. Lisaks Sootlale kandideerivad tiitlile Aegviidu Lasteaia ja Anija valla lasteaedade juht Eda-Mai Tammiste ning Tallinna 32. Keskkooli juht Maarja Merigan.

Kõikide kategooriate võitjad selguvad 5. oktoobril Jõhvi Kontserdimajas toimuval pidulikul galaüritusel „Eestimaa õpib ja tänab“.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background