Meico Vettik tõusis Itaalia MV teisel etapil poodiumile

Fotob: Meico Vettik #651 Fb

Ottobiano krossirajal toimunud Itaalia lahtiste motokrossi meistrivõistluste teisel etapil saavutas hooaja avastardi teinud Meico Vettic 125cc klassis kolmanda koha.

Esimeses sõidus õnnestus start väga hästi ning avaringil oli ta kolmandal kohal. Kahe ringi järel tõusis ta teiseks ning sellel positsioonil tuli ta ka finišisse. Sõidu võitis itaallane Pietro Razzini ja kolmanda koha sai itaallane Andrea Roncoli, neljas oli Liam Everts. Teises sõidus ei saanud Vettik stardist kõige paremini minema, kuid esimesed kurvid õnnestus tal läbi väga hästi ning ta tõusis kolmandale kohale. Peagi oli ta juba teine ning asus jälitama liidrit Roncolit. Sõidu keskel pääses Vettikust mööda avasõidu võitja Razzini, kuid sõidu lõpp kuulus taas meie mehele. Vettik suutis Razzinist uuesti mööda ning ta püüdis kinni ka liidri, kuid sõit sai enne otsa kui Vettikul võimalus möödumiseks tekkis. Roncoli võitis, Vettik teine ja Razzini kolmas, vahendab msport.ee.

Etapi kokkuvõttes teenisid kõik kolm meest 420 punkti. Avaetapilt eemale jäänud Vettik hoiab kahe etapi järel üldarvestuses viiendat kohta.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background