Messilisi ootab 5000 sooduskupongikaarti

Homme algava Järvamaa Messi traditsiooniks on saanud koostöö Paide ja Türi kauplustega, kes messipäevadel ja järgneval nädalal pakuvad messikülalistele erisoodustusi.

Ka seekord ootab igat tulijat sooduskaart eripakkumistega 14-st kohast. Enamasti on tegemist kauplustega, aga saab näiteks ka sooduspileti Uku Suviste ja Hedvig Hansoni kontserdile.

Paide Muusika- ja Teatrimaja müügi-ja turundusjuht Marika Juusu annab teada, et Järvamaa messi kultuuriloosis on tänavu üle 100 auhinna. Loosipileti hind on üks euro ja see läheb kohaliku kultuuri arendamiseks ja toetuseks.

Auhinnafondi on panustanud mitmed kohalikud ettevõtted ja asutused. Järvamaa Teataja pakub rikkalikku lugemisrõõmu 20 põneva raamatu näol, Paide Spordikeskus keerutab loosirattas jõusaali ja ujula pääsmeid. Teatrisõpradele paneb Paide teater välja piletid avalavastusele „Kaitseala”, samuti on piletid mitmetele külalisetendustele: “Paunvere poiste igavene kevade” (Rakvere teater), “Pilvede värvid” (Rahvusooper Estonia), „Südamest sündinud“ (Tark Vanem). Muusikanautijatele tiirlevad auhindade seas ERSO kammerorkestri ja Latvian Voicesi kontsertide piletid, filmigurmaanidele aga hulganisti kinopileteid. Paide linn lisab omalt poolt vahvat nänni, nagu näiteks seinakell või kaelarätik.

Loosiratasse on pandud veerema rohkem kui 600 piletit ja päris tühja peoga ei pea keegi jääma. Iga pilet sisaldab vahvat üllatust, kas siis auhinna või erilise sooduspakkumise näol.

Lisaks kultuuriloosile on messipäevadel palju soodushinnaga pileteid. Näiteks Paide teatri avalavastuse „Kaitseala“etendusele saab pileti soetada vaid 11 euroga, aastalõpupeole „Tähesära“ vaid 29 euroga.

Järvamaa mess toob järvamaalased kokku ja kultuuriloos pakub rõõmu nii väikestele kui ka suurtele.

 


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background