Mis toimub Paide Maksimarketi sünnipäeval?

Paide Maksimarket on Kesk-Eesti suurim kauplus ning arvestades tulevikuplaane, jääb selleks kindlasti ka edaspidi. Laupäeval täitub 20 aastat Paide Maksimarketi avamisest.

Muidugi ootavad ostjaid sooduspakkumised. Selles osas on lihtne – lisaks Coopi süsteemi erinevatele kampaaniatele, mis on analüütikute hinnangul teinud sellest soodsaima ostukoha, on reedel ja laupäeval 30% hinnasoodustus kõigile kaupadele Paide Maksimarketi 2. Korruse tööstuskaupade poes. Et seal on lisaks riietele, jalatsitele ja dekoratiivkosmeetikale ka suur mänguasjad evalik, võib parim jõulukinkide ostuaeg ollagi just see nädalavahetus.

Laupäeval annavad päevale värvi ka eriilmelised muusikud. Trummar Silver Ulvik toob endaga kaasa ka šarmika näitleja ja muusiku Sandra Ashilevi, kes esineb nii trummari kui lauljana ühises programmis. Seejärel astub rahva ette aga humoorikas ja alati heatujuline Setumaa nelik Sinu Naine, kelle naljadel ja pilalugudel ei näi lõppu tulevat, kusjuures enamus pila käib iseenda – Setumaa meeste kohta. Silver Ulvik aka Don Ulvik alustab kell 11 ja etteasted jätkuvad vaheaegadega kella 14-ni.

Lastele on kohal näomaalingud, Paide Kunstikool toob välja oma juba kuulsaks muutunud aknaraamid, läbi mille sõbrad teineteist joonistada saavad. Kindlasti rändab ringi mõni kostümeeritud tegelane, kes lahkelt kingitusi jagab.

Ei saa kuidagi mööda ka loosikampaaniast, kus auhinnalaual üle 1000 euro maksev teler, eliitklassi kuuluv espressomasin, iPod 10.2 ja teisi auhindu. Osalejakupongi saavad kõik ,kes teevad üle 15 eurose ostu ja lisaks saavad ühe kupongi kingitusena kõik Järvamaa Messi külastajad.

Mida Maksimarketile kingituseks viia? Kõige parem kink ja tunnustus sealsetele töötajatele on muidugi ostud ning sooduspakkumised ja loosivõimalus peaksid seda kindlasti hoogustama.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background