Mittetulundusühingutele toimub juhtimisalane koolitus

Mittetulundusühingute juhid, aktiivseid liikmed ja / või tulevikujuhid on oodatud  osa saama Järvamaa vabaühenduste arenguprogrammi koolitusest.

Koolitus toimub 16. ja 17. märtsil Järvamaa Arenduskeskuse ruumides (Paides Pärnu tn 52) ja keskendub juhi võimekusele. Esimese päeva fookuses on juht kui ennast juhtiv isiksus ja juhi tööriistad otsuste vastuvõtmise protsessis, teisel päeval uuritakse lähemalt tööd meeskonnaga. Eesmärgiks omandada teadmised ja teguviisid, mis aitavad muuta juhtimist tõhusamaks ja meeskonda kaasatavaks.

Koolitavad, inspireerivad, toetavad: Indrek Simisker, Evelin Verš, koordineerib Taive Saar.

Koolituse osalustasu on 25 eurot, ning viimane registreerimise tähtaeg on 8. märts. Täpsem info registreerimise kohta on leitav Järvamaa Arenduskeskuse lehelt SIIT!Lisa saab lugeda SIIT!

Järvamaa Vabaühenduste Arenguprogrammi kolmas kohtumine saab toimuma 6. – 7. aprillini (ööbimisega) Jõgevamaal. Väljasõit ja kahepäevane õppemoodul toimub koos Lääne-Virumaa vabaühenduste arenguprogrammis osalejatega. Koolitaja Rait Talvik. Teemaks „Teenuse arendamine ja turundus”. Registreerumine algab 18. märtsil.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background