MTÜ Läbi Tähevärava lastelaagrid tulevad taas

MTÜ-l Läbi Tähevärava on täitumas kümnes tegevusaasta.

Nii nagu eelnevatel aastatel, korraldatakse ka tänavu lastelaagreid, sedakorda on saabumas juba 11.ja 12.laagrivahetus.

Noortelaager “Mängult on päriselt”  toimub 13.-18.juuli Müüsleri külas ning noortelaager “Metsavendade jälgedes” 3-8 august RMK Saeveski metsaonni juures.

Kuuepäevases suvelaagris  “Mängult on päriselt” keskendutakse mängule ning mängu poolt pakutavatele võimalustele. Laagrisse oodatakse 7-16 aastaseid noori.
Laager on jagatud erinevateks teemapäevadeks, nt: liikumismängud, suhtlemismängud, teadmistemängud, draamameetodid, koostöömängud.

Mängida saab individuaalselt, paaris või meeskonnana. Registreerumiseks on vaja täita ankeet ning kinnituseks tasuda laagrimaksumus 130 eurot . Registreerida saab kuni vabade kohtade täitumiseni SIIN 

Kuna Järva vald on toetanud ühingu projekti “Noored õpivad mängides ja matkates”  saavad Järva valla paljulapseliste perede lapsed laagrisse tasuta.
Teiste piirkondade noortele on laager tasuline, välja arvatud juhul, kui nende elukohajärgne omavalitsus selle eest tasub.

Noortelaager “Metsavendade jälgedes” on telklaager, kuhu oodatakse 12-18 aastaseid osalejaid.

Laagris õpitakse maastikul ja looduses hakkama saama, lõkkel toitu valmistama, metsavendade elu tundma, ajalugu, loodus- ja kultuurilugu, sh taimede rolli ja tähtsust eesti rahva pärandkultuuris, looduse erisusi hilisõhtul ja varahommikul, sh loodushääli ning  hakkama tuleb saada 36-tunnisel matkal kaasa võetud käepäraste vahenditega.
Registreerunutele saadetakse laagrivarustuse nimekiri.

Ühe kuuepäevase laagrikoha maksumus on 100 €.

Registreeruda saab SIIN

 

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background