Muusika-ja Teatrimaja kutsub kultuuritreeningutele

Paide Muusika- ja Teatrimaja käivitas veebruari alguses meeleoluka kultuuritreeningute programmi, mille eesmärk on kutsuda inimesi Paidesse rohkem kultuuri tarbima ja nautima.

Idee autori ning Muusika- ja Teatrimaja müügi- ja turundusjuhi Marika Juusu sõnul on ka kultuuri võimalik tarbima õppida ning ka kultuurisõpradele kulub vahel tore motivatsioonisüst ära.

Kultuuritreening tähendab liitumist spetsiaalse Muusika- ja Teatrimaja koostatud programmiga ning tegutseb põhimõttel, mida rohkem käid kultuuriüritustel (loe: mida rohkem treenid), seda tugevamaks saab “kultuurimuskel”.

“Programm ei sisalda midagi keerulist – suhtlus toimub läbi sotsiaalmeedia ja e-kirjade. Iga kuu alguses saadame kultuuritreeningkava, koos uue ja vahva videoklipiga. Kuu lõpus jõuab postkasti julgustav sõnum, mis motiveerib ka järgmisel kuul kavaga jätkama. Samuti on võimalus liituda facebookis kultuuritreenerite grupiga,” lisas ta. Kultuuriprogramm lõppeb piduliku galaga, kus kõige usinamatele kultuurisportlastele antakse üle väärikad auhnnad.

Kultuuritreenerite rollis on Paide Teatri näitlejad. Liitumine on tasuta ja mingeid lisakohustusi ei kaasne. Kultuuritreeningutele saab end registreerida  SIIN! 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background