Muusika- ja teatrimaja tihendab koostööd Paide Linnameeskonnaga

Paide Muusika- ja Teatrimaja ning Paide Linnameeskond asuvad tihedamat koostööd tegema, et suurendada kogukonnatunnet ja rikastada seeläbi nii kultuuri- kui spordiüritusi.

Paide Linnameeskonna kogukonnajuhi Arto Saare sõnul on linnameeskonna ning muusika- ja teatrimaja koostöö asjade loomulik käik. Saar ütles, et kultuur ja sport on alati käinud käsikäes ja nii linnameeskonnale kui muusika- ja teatrimajale on oluline pakkuda publikule head emotsiooni ning samal ajal arendada kõikidest noortest head inimesed.

Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor Martha-Beryl Grauberg usub, et koostööst linnameeskonnaga sünnib mitmeid põnevaid algatusi, mis rikastavad sündmusi nii muusika- ja teatrimajas kui staadionil. Grauberg peab väga oluliseks, et Paide Muusika- ja Teatrimajal tekiks kohaliku kogukonnaga veelgi tugevam side ning jalgpalli kaudu on võimalik jõuda nende jaoks oluliste sihtrühmade ehk laste ja noorteni.

Eilsel kokkusaamisel said esialgsed plaanid juba ka paika pandud – näiteks on Paide Linnameeskonnal kavas korraldada muusika- ja teatrimajas kevadel jalgpalliteemaline lastehommik ning kultuurirahvas aitab sisustada Premium liiga kodumängude vaheaegu. Samuti on toredaid mõtteid koostöös Paide Teatriga.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background