Muusika- ja teatrimajast varastati hulk helitehnikat. INTERVJUU!

Möödunud neljapäeva öösel vastu reedet läks Paide Muusika- ja Teatrimajast kaduma hulk helitehnikat, mille leidmiseks palutakse avalikkuse abi.

Tehnika omanik on Viljar Saarsalu, kes isiklikult lukustas ukse, mille kaudu tehnika öösel minema viidi. Väljastpoolt pole võimalik massiivsest rauduksest siseneda ilma, et keegi selle seest avaks.

Kaduma läks 5 lavamonitori, puitkohvris DJ-plaadimängija ja kaks mikrofonistatiivi.

Kui kellelegi pakutakse müügiks JBL lavamonitore, tuleks enne ostmist ühendust võtta Viljar Saarsaluga, et välja selgitada, kas tegemist on temalt varastatud tehnikaga või on müügitehing igati aus. Saarsalu sõnul on taolist helitehnikat kasutuses väga vähestel tema kolleegidel ning lisaks on monitorides tehtud teatud ümberehitusi.

Samuti palutakse abi nendelt inimestelt, kes märkasid ööl vastu möödunud reedet Paide Muusika- ja Teatrimaja dekoratsioonide lao ukse juures mingitki liikumist. Igasugusest infost võib teada anda nii politseile kui ka otse Viljar Saarsalule.

Vargusega tekitatud kahju jääb vahemikku 1700-1800 eurot.

Pikemalt vestles Viljar Saarsaluga Mati Palmet ning samuti oli vargusest juttu eilses saates Ringmikrofon. Hooaja esimest Ringmikrofoni saab järelkuulata SIIT ning intervjuud Viljar Saarsaluga siit:


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background