Muusikaliteater tähistab sünnipäeva galakontserdiga

Eesti Noorte Muusikaliteatrile on saanud traditsiooniks novembris, oma asutamise kuupäeval tunnustada eelmistel hooaegadel väga tugevate etteastetega silma jäänud andekaid lauljaid, tantsijaid ja näitlejaid. Selline tänuüritus toimub tänavu eriti suursuguselt, kuna muusikaliteater tähistab 5. juubelihooaega.

Sel korral  oodatakse sündmusele ka publikut ja toetajaid.

Galakontserdil “Eesti Noorte Muusikaliteater 5” tulevad esitamisele viie aasta jooksul lavale jõudnud muusikalide “Lumivalgeke”, “Suvelõõm”, “Hammasrataste vahel”, “Pärast õnnelikku lõppu”, “Libahunt” ja “SOFIA” meelejäävaimad numbrid ja laulud. Lugusid esitavad Eesti Noorte Muusikaliteatri näitlejad koos LIVE-bändiga.

Kontserdile järgneb auhinnagala, kus pärjatakse parimaid näitlejaid, tantsijaid ja vokaliste, kes 2017. ja 2018. aasta muusikalides oma pühendumuse ning sooritusega silma on jäänud. Auhinnad jagatakse välja järgmistes kategooriates: Parim Naisvokalist, Parim Meesvokalist, Parim Naisnäitleja, Parim Meesnäitleja, Parim Kõrvalosatäitja, Parim Tantsija, Aasta Üllataja, Aasta Teatrisõber ja Kolleegipreemia.

Galakontsert “Eesti Noorte Muusikaliteater 5” toimub Türi kultuurikeskuses 3. novembril. Sündmus algab kell 17.

Ajakava:

16.30 Uksed

17.00 Aastagala avamine

18.00 Galakontsert “Eesti Noorte Muusikaliteater 5”

19.30 Auhinnagala

Ürituse orienteeruv lõpp on kell 22.00.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background