Muusikaliteatri prooviesinemise II vooru pääsenud on selgunud

Eesti Noorte Muusikaliteatri meeskond vaatas laupäeval läbi kõigi 365 kandideerija prooviesinemise I vooru videod, mida oli kokku üle tuhande.

Tase oli väga kõrge ning komisjon sai nii naerda kui nutta ja kõvasti vaielda, kuid lõpuks ikkagi nentida, et Eesti muusikalimaastikul on tulevikku rohkem kui küll.

Prooviesinemise II vooru pääses 62 kandidaati, kelle seast leiab juba varasemast tuttavaid nimesid kui ka täiesti uusi tulijaid. Edasipääsejatele saadetakse info ja vajalikud materjalid hiljemalt 13. aprilliks e-posti teel.

Kõikidel II vooru pääsenutel palutakse veel kord üle vaadata kuupäevad, mis on vajalikud muusikalis osalemiseks: 31. juuli kuni 6. august (proovid Türi Kultuurikeskuses) ja 7.-16. august (etendused Türi Kultuurikeskuses). Kui kellelgi on nende kuupäevadega muresid, palub muusikaliteatri meeskond sellest hiljemalt 11. aprilliks e-posti aadressil noortemuusikaliteater@gmail.com teada anda.

Maailmakuulsa „High School Musicali“ prooviesinemise II vooru pääsenute nimekirja leiab veebilehelt www.noortemuusikaliteater.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background