Nädalavahetusel juhtus mitu avariid

Foto: Kaspar Pokk/Kanal 2

Reedest pühapäevani juhtus Järvamaal kokku neli avariid.

Reedel, 1. novembril kell 16:12 põrkasid Seidlas kokku kaks Nissanit.

Mööda Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteed Paide poole sõitnud Nissan Quashqai juht hakkas pöörama paremale, kuid tema taga liikunud Nissan Almera juht seda ei näinud ja sõitis ees olnud masinale tagant otsa. Kui esimeses Nissanis oli vaid juht, siis teises sõidukis oli lisaks juhile ka kaks last, kellest üks, 8-aastane poiss, sai kergemaid vigastusi ja talle osutas kiirabi kohapeal esmaabi.

Politsei esindaja sõnul oli nii Quashqaid juhtinud 52-aastane mees kui Almerat juhtinud 31-aastane naine kaine. Tõenäoliselt oli õnnetuse põhjuseks tähelepanematus ja ebapiisav pikivahe.

Laupäeval, 2. novembril kell 15:25 sai politsei teate Türi vallas Pala külas Türi-Väätsa tee 6. kilomeetril  juhtunud liiklusõnnetusest, kus sõiduauto Ford Mondeo oli sõitnud teelt välja vastu puud. Sõidukit juhtinud 28-aastasel naisel tuvastati kriminaalne joove ning naine toimetati Järvamaa Haiglasse täiendavasse tervisekontrolli.

Laupäeva õhtul kell 18:42 tuli teade liiklusõnnetusest Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 75. kilomeetril Puiatus, kus 75-aastane mees kaldus sõiduautoga Toyota RAV4 vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu tulnud sõiduautoga Ford S-Max, mida juhtis 44-aastane naine. Fordi taga liikus 46-aastase mehe juhitud Volkswagen Passat, mis sai pihta Fordi rehviga.

Esialgsetel andmetel ei näinud Toyota juht pimeduse ja vihma tõttu korralikult teed ning kaldus tee keskele, misjärel põrkas kokku vastassuunas liikunud Fordiga. Fordi juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ning Toyota juht ja kaasreisijad (64-aastane naine, 4-aastane tüdruk ja 18-aastane noormees) Järvamaa Haiglasse.

Eile lõuna paiku põrkasid Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee 95. kilomeetril Mäo viaduktil kokku kaks sõiduautot.

Tartu poolt tulnud Volkswagen Polo roolis olnud vanem naisterahvas keeras viaduktilt paremale Rakvere suunas, kuid manöövri sooritamise järel otsustas ta keerata vasakule ehk tagasi Paide poole ja sõitis ette tagant tulnud sõiduautole Kia.

Mõlema auto juhid olid kained ja sõidukitel all nõuetele vastavad rehvid. Ükski inimene avariis vigastada ei saanud.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background