Noormaadlejad võtsid mõõtu

Foto: Kaspar Pokk

Nädalavahetusel toimus Paides X Maalehe maadlusturniir, kus osales 89 kuni 17-aastast noort 11 erinevast maadlusklubist.

Järvamaa maadlejaid oli võistlustules 21, kes võitsid kokku 8 medalit.

Kehakaalus kuni 41 kg sai kolmanda koha Karel Kuurmaa, kehakaalus kuni 45 kg saavutas esikoha Timor Arusaar, kehakaalus kuni 48 kg oli esimene Brent Bürkland ja kehakaalus kuni 55 kg Karl-Heinrich Kajakas.

Kehakaalus kuni 60 kg sai teise koha Karl Lehis ja kolmanda koha Andrijaan Lall, kehakaalus kuni 65 kg oli kolmas Virgo Suun. Absoluutkaalus maadles end teiseks Kennet Künnarpuu.

Tüdrukute arvestuses oli järvalastest parim Emily Visnapuu, kes saavutas kehakaalus kuni 33 kg neljanda koha.

 

Tulemused:

Maadlus

Tüdrukud

33 kg
1 Polina Timšina Palusalu SK
2 Eha – Ester Laube Ramm
3 Karin Koobas Tulevik
4 Emily Vislapu JMM
5 Mia-Jessica Möldre RJK Leola

37 kg
1 Anu – Liis Raudsepp V-Maarja
2 Lisete Erik Vändra SKP
3 Kädi – Loviise Kört Lapiti

44 kg
1 Elisbeth Tikerpalu Korrus3
2 Lisette Böttker MK Juhan

Absoluutkaal
1 Tiia Triin Tomson Leo
2 Eva-Maria Raudsepp V-Maarja
3 Sandra Plamus MK Juhan
4 Teele – Helena Palu Tulevik
5 Anabel Oja Lapiti
6 Mirjam Kask MK Juhan
7 Nele Maripuu Leo
8 Ragne Kuurma JMM

Poisid

32 kg
1 Nikolai Golovkin Kuldkaru
2 Maikel Beljajev Kuldkaru
3 Siim Argos V-Maarja
4 Robin Mathias Engaste V-Maarja
5 Romet Poolakese Ramm
6 Üllas Näripa JMM
7 Richard Muska Tulevik
8 Jakob Tikerpalu Korrus3
9 Mario Aganitš Englas

35 kg
1 Rene Talts Tulevik
2 Kaspar Grauen Kotkase
3 Virgo Raja V-Maarja
4 Kaarel Koobas Tulevik
5 Ivan Rist Palusalu SK
6 Hendri Vesper Vändra SKP
7 Rasmus Milvek Vändra SKP
8 Kened Mägisalu Vändra SKP

38 kg
1 Oliver Grauen Kotkase SK
2 Rasmus Tõnismäe Leo
3 Sander Loit Tulevik
4 Ken Martin King JMM
5 Marten Kaljur JMM

41 kg
1 Janar Lips Tulevik
2 Marat Muhhmetzjanov Kuldkaru
3 Karel Kuurmaa JMM
4 Jan Siim JMM
5 Rasmus Peets JMM

45 kg
1 Timor Arusaar JMM
2 Nikita Totmjanin Kuldkaru
3 Carl Nilov Leo
4 Mikk Martsepp JMM
5 Magnus Raidvee Korrus3
6 Lauri Kallas JMM
7 Tristan Aleksandrov Tulevik

48 kg
1 Brent Brükland JMM
2 Kardo Tamm Tulevik
3 Maksim Muratov Palusalu SK
4 Sander Suitsberg JMM

51 kg
1 Nikolai Tarassov Kuldkaru
2 Vlad Jartšuk Kuldkaru
3 Stefan – Lauri Mölder RJK Leola
4 Joel Visnapuu V-Maarja
5 Kristjan Jaago V-Maarja

55 kg
1 Karl – Heirich Kajakas JMM

60 kg
1 Kirill Skiller Kuldkaru
2 Karl Lehis JMM
3 Andrijaan Lall JMM
4 Aimar Alksnis Tulevik

65 kg
1 Hanno Käärik Lapiti
2 Erik Tšernikov Kuldkaru
3 Virgo Suun JMM
4 Ott Otterkalu Leo

71 kg
1 Aleksei Saulits Kuldkaru
2 Sander Roosileht Juhan
3 Aron Aun Juhan
4 Jurgen Hansen Lapiti
5 Ander Järv Ramm
6 Güther Vaaro Leo
7 Remo Riivik JMM

80 kg
1 Robyn Paulberg Leo
2 Carlos Oras Lapiti
3 Peeter Pragi Lapiti
4 Ragnar Kuurmaa JMM
5 Reno Laht JMM
6 Carlos Erol Tulevik
7 Renee Paatsi Leo

Absoluutkaal
1 Rudolf Pragi Lapiti
2 Kennet Künnarpuu JMM

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background