Noorsootöö nõukojas räägitakse kutsestandarist. REGISTREERUMISLINK!

Kolmapäeval toimub Paide Avatud Noortekeskuses Järvamaa noorsootöö nõukoja koosolek, kus maakonna koolide, noortekeskuste ja noorteorganisatsioonide noorsootöötajad võtavad fookusesse Järvamaa arengustrateegia 2035, nõukoja 2020. aasta plaani ja noorsootöötaja kutsestandardi taotlemise.

Koosolekut alustatakse 2020. aasta tegevusplaaniga, misjärel Eesti Noorsootöö Keskuse peaekspert Einika Mätas ja kutsekomisjoni liige Riin Luks räägivad noorsootöötaja kutsestandardi taotlemisest.

Seoses kutsestandardiga antakse kõigile kodune ülesanne, kus iga osaleja kaardistab oma peamised tegevused/ametikohad noorsootöö valdkonnas viimase viie aasta jooksul. Tegevuste ja projektide puhul võib välja tuua ka ebaõnnestumisi, kus märksõnadega kirjeldatakse, mida ollakse sellest õppinud.

Järgmine noorsootöötaja kutse taotlemise voor on käesoleva aasta kevadel, taotlusvoor avatakse kaks korda aastas.

Kuna noostootöösse panustajate võrgustik pole veel täielik ning soov on jõuda iga noorsootöötaja, huvijuhi ja noorteorganisatsiooni esindajani, palutakse võimalusel jagada koosoleku kutset kõikidele noorsootöövaldkonna kolleegidele ja koostööpartneritele.

Järvamaa noorsootöö nõukoja koosolek algab Paide Avatud Noortekeskuses kolmapäeval, 8. jaanuaril kell 9. Oma tulekust saab teada anda veel tänase päeva jooksul SIIN.

Täpsemat infot jagab Järvamaa huvijuhtide ainesektsiooni esimees Kirsika Ilmjärv e-posti aadressil kirsika@koeru.edu.ee või telefonil 55577004.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background