Noortemuusikali otsitakse osatäitjaid

Eesti Noorte Muusikaliteater otsib osatäitjad käesoleva aasta suvel taasetenduvasse muusikali Sofia.

Prooviesinemine on 9. juunil algusega kell 10 Tallinna 32. Keskkoolis ning selleks palutakse ette valmistada proosatekst või luuletus, mis avaks võimalikult täpse pildi kandidaadist kui näitlejast ning vabalt valitud laul, mis näitaks kandidaadi parimat vokaalset võimekust.

Prooviesinemise päeval õpetab muusikaliteatri koreograaf kõikidele osalejatele selgeks ühise koreograafia, mis tuleb hiljem gruppides ette tantsida. Komisjoni ees tuleb valmis olla ka erinevateks personaal- ja grupiülesanneteks.

Muusikaliteatri juht Kaarel Orumägi julgustab prooviesinemisele tulema ka neid, kes on ühel või teisel alal nõrgemad ning kutsub neid üles näitama oma kõige tugevamat külge, kuna tihtilugu on muusikalides ka selliseid rolle, kus tantsu, laulu või näitlemise osakaal on väiksem.

Prooviesinemisele pääsemiseks tuleb endast teada anda e-posti aadressil noortemuusikaliteater@gmail.com ning kirja panna oma nimi, vanus, kodulinn, kool, varasem näitlemis-, laulmis- ja tantsukogemus, telefoninumber ning alaealiste puhul ka eeskostja telefoninumber ja e-posti aadress.

Muusikali Sofia proovid toimuvad 3.-7. augustini ja 21. augustil ning etendused 8.-11. augustini ja 22.-26. augustini.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background