Omniva andis välja lõhnavad postmargid

Omniva andis juba kolmandat korda välja jõulumeeleolu loovad lõhnavad postmargid – tänavu on siseriiklikul margil kaneelilõhn ja rahvusvahelisel mandariinilõhn.

Indrek Ilvese kujundatud margikomplekti trükiti 350 000 tükki ja kõik komplekti kuuluvad postmargid on erikujulised. Tavapärase ristküliku asemel on näiteks kuusekujuline ja jõuluehte kujuline postmark. Komplekti kuuluvad ka meeleolukad kleepsud, mida saab jõuluümbrikule kaunistuseks lisada ning lisaks kaks „PAR AVION“ kleepsu juhuks, kui kirjad peaksid välisriikidesse suunduma.

Mandariinilõhnalisi marke trükiti vaid 15 000 tükki, margi kujundas Jaan Saar, sellel on kujutatud Tallinna raekoja platsi jõulumeeleolu ning nominaal 1,50€.

Omniva postiäri valdkonna juhi Mari Allese sõnul on pühadeaegsest lõhnavast margist saanud armas traditsioon, mida kliendid väga ootavad. Esimesel korral anti välja piparkoogilõhnaline mark ning möödunud aastal kaneelilõhnaline erikujundusega jõulumarkide komplekt.

Jõulumarke saab osta postkontoritest ja tellida Omniva e-poest, kust on võimalik teele saata ka enda tehtud kujundusega kaart.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background