Ööpäevaga lisandus 33 COVID-19 positiivset testitulemust

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 1551 COVID-19 viiruse testi, millest 33 proovi ehk 2,1 protsenti osutus positiivseks. Kokku on Eestis tänaseks tehtud 45 181 esmast testi, nendest 1592 ehk 3,5 protsenti on olnud positiivsed.

Tänase, 23. aprilli hommikuse seisuga vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 109 inimest, kellest seitse on juhitaval hingamisel. Haiglatest on väljakirjutatud 192 inimest. Ööpäeva jooksul suri Kuressaare haiglas ravil olnud 85-aastane naine. Kokku on Eestis koroonaviiruse tõttu surnud 45 inimest.

Rahvastikuregistri andmetel on viimase 24 h jooksul lisandunud kõige rohkem positiivseid testitulemusi Harjumaal (12) ja Saaremaal (12). Kaks nakatunut lisandus Hiiu ja Ida-Viru maakondades. Viljandimaal, Lääne-Virumaal ja Järvamaal igas maakonnas üks.

Eile (22.04) testiti kõiki Väätsa eakate kodu kliente COVID-19 viiruse osas ja kõikide proovide vastused olid negatiivsed, mis tähendab seda, et tänase seisuga klientide seas nakatunuid ei ole.

Terviseamet on välja selgitanud nakatunuga kokku puutunud inimesed ja neid on ka olukorrast teavitatud.

Vanuseliselt on kogu covid-19 levikuperioodi jooksul enim nakatunuid 55-59 aastaste hulgas. Koroonatestide täpsemat statistikat saab vaadata www.terviseamet.ee/koroonakaart.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background