Orienteerujad võistlesid Lätis

Veteranide orienteerumise maailmameistrivõistlused toimusid reedel, 12. juulil tavarajal Carnikava lähistel Lätis.

Pilvi Heli Vettik asus võistlusrajale paremuselt kümnendana ja lõpetas võistluse üheksandana N55 klassis. Edu tagas tema sõnul keskendumisvõimekus. Kindlasti oli vaja ka kiiret otsustamist, head kaardilugemist ning füüsilist jaksu. Marje Viirmannile kaotas ta vaid pooleteise ja Airi Alnekile minutiga.

JOKA klubis on orienteeruja, kes jõudis MM-il kümne parema hulka peaaegu 200 osaleja seas.

Siiri Poopuu suutis sel päeval end kokku võtta ja teha vigadeta soorituse, vaatamata paistes põlvele, ning saavutada N 60 klassis 21. koha, võistluses osales 219 võistlejat.

Ka Kersti Ehala jõudis 30 parema sekka, joostes N55 klassis 27. kohale. Rita Ojala startis ka A-finaalis, kus ta sai 80 osaleja seas 57. koha. Elina Lasseron tuli N50 B-võistlusgrupis 80 seas kuuendaks, Lea Tusis N60 B-grupis 55-ndaks, Raul Laas saavutas M60 B-grupis 46. koha 76st, Kalmer Keevend sai M60 C-grupis 61. ning Kalju Toomas M70 D-grupis 17. tulemuse 76-st.