Orienteerumisklubi JOKA naised tunnistati parimateks

Nelijärvel toimunud Eesti Orienteerumisliidu üldkogul tunnustati möödunud hooaja parimaid ja valiti alaliidule uued juhid.

Suure tunnustuse osaliseks said orienteerumisklubi JOKA naised: Evely Kaasiku valiti 2019. aasta Eesti parimaks naisorienteerujaks ja Kadi-Liis Minn sai Eesti Orienteerumisliidu aasta tegija tiitli.

Evely Kaasiku jaoks oli aasta edukas. Parimateks tulemusteks olid maailmameistrivõistluste 7. koht teatejooksus 30 riigi konkurentsis ja 22. koht tavarajal ning Balti meistrivõistlustel võitis ta kulla nii tavarajal kui teatejooksus. Eesti meistrivõistlustel jäi orienteerumisjooksus saagiks 3 kuld- ja 3 hõbemedalit ning suusaorienteerumises hõbemedal.

Klubide valikuna Eesti Orienteerumisliidu ühe olulisema tunnustuse pälvinud Kadi-Liis Minn sai suurepäraselt hakkama Rahvusvahelise Koolispordiliidu (ISF) maailmameistrivõistluste direktori vastutusrikka tööga. Lisaks oli ta peakorraldaja Eesti ühel suuremal võistlusel Tallinna O-nädal ning kuulus ka 60. Jüriööjooksu korraldustoimkonda. Kadi-Liis Minn on ka orienteerumisklubi JOKA juhatuse liige.

2019. aasta orienteerumisjooksu vanuseklasside edetabelis kogusid JOKA liikmetest kõige rohkem punkte Tiit Tähnas M35 klassis ja Siiri Poopuu N60 klassis, kes kumbki tuli oma vanuseklassi edetabelivõitjaks.

Eesti Orienteerumisliidu tänukirja sai ka Paul Poopuu orienteerumisspordi edendamise eest tegevjuhina aastatel 2007-2019.

Eesti Orienteerumisliidu üldkogul toimunud alaliidu juhtide valimistel kinnitati alaliidu uueks presidendiks Sixten Sild.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background