Orienteerumisteisipäevakute hooaeg sai läbi

Aprillis alanud 43. Järvamaa orienteerumisteisipäevakute hooaeg sai läbi.

Viimane etapp toimus Aravetel, kus nelja erineva pikkuse ja raskusastmega rajal pani end proovile 65 orienteerumishuvilist.

Etapi parimateks erinevates võistlusklassides olid Kerto Kaasiku ja Kasper Keerberg Aravetelt, Mariliis Aren, Gert Saamann ja Lea Tusis Türilt, Raul Laas Paidest ning Henri Perillus ja Artur Soo Türi Spordikoolist.

Kogu hooaja peale toimus 8 orienteerumispäevakut. Kokku osales 266 inimest, kõikidel selle aasta Järvamaa päevakutel startis 14 inimest. Mitmetes osalusklassides oli heitlus sarja koondvõidu nimel väga põnev ja võitja selgus alles viimase etapi tulemuste alusel.

Hooaja kokkuvõttes olid N I võistlusklassis parimad Mariliis Aren, Anne Metssalu ja Maive Leif ning M I klassis Martin Liidlein ja Kaarel Kallas.

N II klassis võttis võidu Lea Tusis, talle järgnesid Anu Pallon ja Ester Marjapuu. M II klassis tunnistati parimateks Artur Soo, Raido Aren ja Raiko Alliksaar.

M III võistlusklassi parimad olid Maarius Kotsulim ja Henri Perillus.

M40 klassis saavutas esikoha Gert Saamann, teine oli Kaido Reimann ja kolmas Allan Anniste.

M50 klassis sai esikoha Raul Laas, teise koha Kalmer Keevend ja kolmanda koha Ahto Karu.

Algajate rajal oli edukaim Karl Märten Aren 8 osaluskorraga.

43. Järvamaa orienteerumisteisipäevakute hooaja finaal toimub novembri alguses koos päevakute hooaja lõpetamisega, ent need tulemused enam hooaja koondtulemusi ei mõjuta.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background