Päästeamet tunnustas järvalasi aumärkidega

Aumärkide saajate ühispilt. Foto: Päästeamet

Päästeameti päästeteenistuse aumärkide ja tänukirjadega tunnustati neljapäeval 131 inimest, kes on silma paistnud hoolivuse, missioonitunde ja vaprusega inimeste elu ja vara päästmisel või on osutanud märkimisväärseid teeneid päästevaldkonna arendamisel.

Järvamaalt pälvis Päästeteenistuse kuldristi  hindamatu panuse eest Eesti Tuletõrje ajaloo hoidmisse ja vabatahtliku pääste arendamisse MTÜ Järva-Jaani Tuletõrje Seltsi juhataja Tuve Kärner.

Päästeameti  Teenetemedal Hõbedaste Tammelehtedega antakse Päästeameti teenistujale 10-aastase laitmatu või silmapaistvalt hea teenistuse eest Päästeametis, teiste seas pälvis tunnustuse Järvamaa päästepiirkonna juhataja Arvi Luuk

Elupäästja III klassi medalit pälvisid Paide päästekomando meeskonnavanem Kristo Kiik ja Paide päästekomando päästja Ander Ellermaa.

23. detsembril 2018 sõitis Paide komandole väljakutsele Suur-Aia tänavale, kus paneelmaja neljanda korruse korteris oli puhkenud tulekahju ning suitsulõksus olid ka kolmanda korruse elanikud. Päästjad toimetasid põlevast korterist kannatanu välja ning aitasid seejärel majast välja ka kolmandal korrusel suitsuvangis viibinud elanikud.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background