Paide Kunstikool saadab ägedaima tsikli omaniku kunsti õppima

Paide Kunstikool osaleb laupäeval kohaliku raadio sünnipäeval ja pakub kohalviibijatele “läbi klaasi joonistamist”, mis osutus väga populaarseks Paide Arvamusfestivalil. Millega täpselt tegu on, saab näha kohapeal.

Lisaks on kunstikool aga välja pannud veel ühe huvitava auhinna. Teatavasti selgitatakse tsikliparaadi Veski-Sillale jõudmise järel publiku lemmiktsikkel, mille väljanägemine kohalolijatele kõige sügavama mulje jätab.

Tsiklikonkurss toimub tankla Õlitäht lipu all, kes võitjale ka lahkelt 50 liitrit kütust välja käib. Paide Kunstikool aga autasustab võitjat omalt poolt võimalusega osaleda kunstnik Sorge koolitusel. Igaks juhuks kaasneb auhinnaga võimalus see edasi anda kellelegi teisele, näiteks oma lapsele, kui see juhtub vanemast kunstihuvilisem olema.

Tsikliparaad stardib Paidest laupäeval kell 16.40 ja saabub Veski-Sillale täpselt kell 17 perepäeva alguseks. Kolonni ees liigub traditsiooniliselt Hydroscandi voolikuexpressi buss ning rivi lõpetab traktor, millega saabub kohale sünnipäevapeo toetaja OÜ Türi Bel-Est.

Perepäevale sissepääs on tasuta ning suurim seni Veski-Sillale ülesseatud batuudipark on samuti tasuta kasutamiseks. Õhtusele peole on mõistlik osta pilet Piletilevi eelmüügist, sest nii saab odavamalt.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background