Paide linn ootab aastapreemiatele kandidaate

Kandidaate Paide linnapreemiatele saab esitada veel kuni homseni. Hetkel on esitatud hariduspreemiale kaks, kultuuripreemiale üks, spordipreemiale üks ja aasta noor kaks kandidaati. Preemiate määramisel arvestatakse saavutusi hariduse ja kultuuri vallas, õpilaste tulemusi, edukat treeneritööd ning panust kultuuri või spordi propageerimisel. Ettepanekud palutakse saata hiljemalt 1. veebruariks Paide linnavalitsusse Pärnu tn 3 või e-posti aadressile paide@paide.ee.

Sihtkapitali „Andekas laps“ preemiatele on esitatud kokku kümme kandidaati. Ettepanekuid toetuse saamiseks võivad teha kõik inimesed, esitades vabas vormis avalduse ning kandidaadi iseloomustuse märgusõnaga „Andekas laps“ Paide linnavalitsusse Pärnu tn 3  või e-posti aadressile paide@paide.ee.

Teeneka Paide maleõpetaja Hillar Hanssoo pärandvara põhjal asutatud sihtkapitali eesmärk on toetada Paides elavaid andekaid lapsi ja tublisid maletajaid saavutuste ning tulemusliku tegevuse eest.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 5. veebruar.

Paide linna aastapreemiad antakse üle 24. veebruaril toimuval Eesti Vabariigi 101. aastapäeva kontsertaktusel.

Paide linna avalike suhete spetsialist Maarit Nõmm julgustab esitama kandidaate, sest palju  on neid, kes teevad väga head tööd. Ja tähits on neid tunnustada selle eest. „Paljudele on selline märkamine väga toredaks üllatuseks. See on ka põhjus, miks oleme nominendid ka avaldanud,“ lisas ta.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background