Paide linna aukodaniku tiitli pälvib Mihhail Feštšin

Paide linnavolikogu otsustas anda aukodaniku tiitli linna 727. sünnipäeva puhul hinnatud arstile ja omavalitsustegelasele Mihhail Feštšinile.

Ukrainas sündinud Feštšin on töötanud Paides arstina 33 aastat, sellest 14 Järvamaa haigla vanemarst-kirurgina. Lisaks kirurgioskustele on hinnatud tema oskus suhelda ja ravida hea sõnaga. Alates 1996. aastast kuulub Mihhail Feštšin Paide linnavolikokku ning osaleb linna juhtimises.

Paide linna vapimärgi pälvivad Thomas Beyard USA sõpruslinnast Westminsterist ning AS Paide Vesi juhatuse liige Jaan Madis.

 

Thomas B. Beyard

Thomas B. Beyard on Paide linnaga koostööd teinud veidi alla kahekümne aasta, mille jooksul on tema eestvedmisel ellu viidud mitmeid ühiseid projekte nt kultuuri- ja ettevõtlusvaldkonnas. Kolmel viimasel aastal on USA-d saanud külastada Paide linna noored lauljad ja tantsijad ning omavalitsusjuhid. Beyard on Paidet tutvustanud Marylandi osariigi militaarjõududele ning on aktiivne sõprussidemete hoidja.

 

Jaan Madis

Järvamaa ja kogu Eesti veemajanduse hinnatud spetsialisti Jaan Madise eestvedamisel on maakonnas ja Paide linnas ellu viidud mitmeid vee- ja kanalisatsiooniprojekte, tagades sellega puhta joogivee tuhandetele inimestele. 2014. aastal valmis Paides ka kaasaegne reoveepuhasti. Jaan Madis on  Viraksaare külavanem ning ta on kuulunud Paide vallavalitsuse koosseisu.

 

Linna olulisimad tunnustused antakse üle pühapäeval, 30. septembril linna 727. sünnipäevale pühendatud kontsertaktusel Muusika- ja Teatrimajas.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background