Paide linna kriisikomisjon: pealtvaatajatele ei!

Paide linna kriisikomisjoni otsusel toimub täna, 5. augustil E-Piim Spordihallis kell 18:00 algav Eesti ja Läti naiste rahvuskoondise võrkpallimäng ilma publikuta ning seda eesmärgiga tõkestada COVID-19 viiruse võimalikku levikut.

Otsustavateks asjaoludeks said koroonaviiruse leviku kasv Eestis ning võistluse siseruumides toimumine, mille puhul on nakkuse oht suurem.

Arutluse alla tuli ka homme, 6. augustil algusega kell 12:00 toimuv rahvuskoondise mäng, kuhu oleks samuti oodata suuremat rahvahulka ning mistõttu toimub ka see mäng ilma publikuta.

„Olen suhelnud Eesti Võrkpalli Liiduga ning ka homne mäng toimub ilma publikuta ja lubatud on vaid delegatsiooni liikmed. Tartus leviv viiruskolle on sündmuste kulgu muutnud ning meie kõigi turvalisuse huvides tuleb ära jätta suuremat sorti rahva kogunemised, kus hajutatust pole võimalik või ei suudeta tagada. Vabandame Võrkpalli Liidu ja fännide eest, sest rahvuskoondise mäng on Paidele iseenesest suur au ja loomulikult tahaks mängu nautida koos publikuga,” sõnas Paide linnapea Priit Värk.

Täna õhtul toimuvat mängu saab jälgida Postimees online otseülekande vahendusel, mis algab kell 18:00.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background