Paide Linnameeskond III edenes 12 väravaga karikavõistluste järgmisesse ringi

Paide LM III

Teisipäeval Sportland Arenal toimunud Väikese Karika 1/16 finaalis alistas Paide LM III tulemusega 12:0  rahvaliigas palliva SK Püssi meeskonna ja tagas edasipääsu järgmisesse ringi.

Avaminutitest sai selgeks, et võitluslik kohtumine pöördub siiski Paide kontrolli alla ja läbimurre saabus nurgalöögist kohtumise 2. minutil, kui läbi meestesumma värava ette sattunud palli nügis sisse Tarmo Paju. Järgmiste väravateni läks edasi veidi rohkem aega – esmalt realiseeris Priit Raal 13.  ja 38. minutil seisuks 3:0, ning poolajalõpul suurendas paidelaste edu veelgi Silver Neemelo.

Teine poolaeg oli algusminutitest Püssi SK poolelt teravam – kiirem pressing ja aktiivsem tegutsemine sundis ka Paide oma mängutempot tõstma, mis omakorda tähendas külaliste liinides rohkem auke ja väljakul enam ruumi. Järgnes 5 minutit, mille jooksul löödi kolm kiiret väravat: 62., 64. ja 67. minutil kui kaks väravat sai kirja Raal ja ühe Marek Tiik.

Seejärel 5 minutit “vaikust” ja seejärel taas 5. minuti jooksul 4 väravat – 76. Neemelo 8:0, 79. Raal 9:0, 80. Marion Adusoo 10:0 ja 81. minutil Raal 11:0.

Vastased ei kaotanud lõpuminutiteni soovi ega usku auväravat lüüa ja kahel korral pidi väravast sekkuma Sten-Marten Vahi. Kokkuvõttes suutis Paide oma värava siiski puhtana hoida. Kohtumise viimase värava vormistas samuti Priit Raal 90. minutil, kui lõi oma mängu seitsmenda tabamuse ja tegi lõppseisuks 12:0.

Väikese karika võistluste 1/8 finaal loositakse täna.