Paide Linnameeskond III avas liigahooaja võiduga

Laupäeval Paide kunstmuruväljakul peetud liiga avakohtumises võttis Paide Linnameeskond III veenvalt kolm punkti, kui külla sõitnud Läänemaa JK alistati skooriga 5:0.

Paidelased panid kiirelt oma paremuse maksma, kui juba 3. minutil tõstis Rauno Rikberg palli üle väravavahi väravasse. Seejärel lisas Silver Neemelo penaltipunktilt teise tabamuse, väravavahi eksimuse kasutas ära Romet Köhler ning vahetult enne poolajavilet vormistas Lauri Varendi nurgalöögist seisuks 4:0.

Läänemaa seekord Paide väravat liialt ei ohustanud, kuid mängule jättis oma pitseri hoopis kodumeeskonna ebaõnn – esimene sunnitud vahetus tuli teha juba esimese poolaja keskel, kui ilmselt tõsisema vigastusega lahkus väljakult Rauno Rikberg. Teise poolaja lõpul pidi väravavahisärgi selga tõmbama väljakumängijana platsile tulnud Rauno Kööp, kui vastasmängija  Allar Toomile käe peale astus ja ta mängu jätkata ei saanud.

Kümnekesi kohtumise lõpetanud Paide Linnameeskond III hoidis siiski seisu kontolli all ning lõppseisuks oli Romet Köhleri teine tabamus ja tablool 5:0 võidunumbrid.

Järgmise kohtumise peab Paide Linnameeskond III koduväljakul juba 31. märtsil, kui külla tuleb FC Flora U19 meeskond.