Paide Linnameeskond III kindlustas liigas esikohta

Paide Linnameeskond III kindlustas endale Lõuna/Lääne piirkonnas liigavõidu, kui võõrsil peetud kohtumises alistati Põhja-Sakala 4:0.

Paide LM III on viimase seitsme hooaja jooksul vastava liiga piirkondliku võidu võtnud kõigil seitsmel aastal (5 korda II liigas ja 2 korda III liigas).

Kohtumist Põhja-Sakala vastu alustas Paide teravalt, ent läbimurre saavutati poolaja viimasel minutil, kui paremast äärest tulnud tsenderduse järel Rene Puhke poolt peaga teele saadetud löögi suutis Põhja-Sakala väravavaht suurepärase tõrjega latti lükata, kuid tagasipõrkunud pallile sai esimesena jaole Tarmo Paju, kes sai kirja oma hooaja kaheksanda värava.

Teise poolaja alguses suurendas Rene Puhke kauglöök Paide eduseisu 2:0 peale.  Mängu kontroll läks teise värava järel kindlalt külaliste kätte ja paarikümmne minuti palliveeretamise järel hakkasid võrgud taas sahisema – esmalt skooris 3:0 82. minutil karistuslöögi järgselt Carl Tubarik ning 87. minutil vormistas 4:0 lõppskoori Kaarel Kivimägi.

Järgmiseks on Paide LM III viimast korda sel hooajal kodus käesoleval nädalal, kui laupäeval 26. oktoobril kell 12:00 algavaks mänguks sõidab liiga viimases voorus Paide kunstmurule külla Raplamaa JK.

Peale viimast liigakohtumist valmistub meeskond juba eeldatavasti nädalapäevad hiljem toimuvaks II liiga finaaliks.

Käesoleval hooajal on Paide LM III 25-st voorust võitnud 19, viiki on mängitud neli ning kaotusi tunnistatud vaid kahel korral. Väravatevahe 96:23 annab neile liiga parima tulemuse. Suurimad väravakütid: Rene Puhke 17 väravaga, Lauri Varendil ja Kaarel Kivimägil on kirjas 14 tabamust.