Paide Linnameeskond III mängib täna õhtul väikse karika finaalis

Täna õhtul kohtub Paide Linnameeskond III Väikse karika finaalis A.Le Coq Arenal FC Otepää meeskonnaga.

Esimest korda jõudis Paide Linnameeskond III (sel hetkel Paide LM II) Väikese Karika finaali 2013. aastal, kui peatreener Liivo Leetma juhendamisel kohtuti finaalis tugeva FCF Tallinna Ülikooli meeskonnaga. Tol korral tuli tunnistada vastaste paremust seisuga 4:1 ja pettumusega vastu võtta vaid finaalis osaleja medal.

Uue finaalini läks meeskonnal kolm pikka hooaega – 2014 langeti konkurentsist 1/32 finaalis ja 2015 – 2016 ei jõutud 1/4 finaalist kaugemale.

Ajaloo teise finaalini jõuti 2017. aastal, kui tõeliselt raskete võitude najal veerandfinaalis (FC Nõmme United) ja poolfinaalis (Tartu JK Merkuur) jõuti lõpuks taas A. Le Coq Arenale.

1. aasta finaalis oli vastaseks peamiselt endistest tippmängijatest koosnev JK Retro, kelle vastu Paide LM III läks tugevamana ja paremini häälestatuna.

Esimest hooaega Paide LM III eesotsas olev Rauno Kööp pani välja toona koosseisu, kes sai mängu tulemuseks veenva 5:1 võidu ja ajaloo esimese Väikese Karika triumfi.

1. hooajal pidi meeskond neelama senise kogemuse ilmselt kõige mõruma pilli, kui konkurentsist langeti tiitlikaitsjana taas veerandfinaalis, kuid sellest kogemusest tiivustatuna ollakse täna taas finaalis.

Täna õhtul saab meeskond  oma kolmanda võimaluse.  Mängule väljub ka tasuta fännibuss, mis stardib kell 16.45 Türi Konsumi parklast ja 17.00 Paide Muusika-ja Teatrimaja parklast. Reisile saab registreeruda SIIN!