Paide Linnameeskond III mängis maha edu ja pidi leppima viigipunktiga

Paide Linnastaadionil toimunud II liiga Lõuna / Lääs kohtumises mängis Paide Linnameeskond III edu maha ja pidi leppima 2:2 viigiga Viljandi JK Tulevik II vastu.

Paide alustas kohtumist palli valdamisega, vastaste taktika oli püsida kompaktsena. Mida aeg edasi, seda enam hakkas kodumeeskonna rünnak leidma momente värava alla ja püüdlused kandsid vilja, kui hea positsioonirünnaku lõpetuseks mängis Silver Neemelo sööd löögile Margus Pahtma, kes 15. minutil kodumeeskonna täpse tabamusega 1:0 juhtima viis.

Viljandi ei lasknud ennast väravast liialt heidutada ja ilmutas ennast mängu 23. minutil, kui tabloole 1:1 tõi. Kümme minutit hiljem kasutasid vastased ära kodumeeskonna uinunud kaitseliini, ning seisuga 1:2 mindi ka vaheajale.

Teisele poolajale tuli Paide vastu selgelt parema häälestatuse ja mänguplaaniga – suuresti ei saanud külalised pea 30. minutit palju palli vallata, kuid kodumeeskonna püüdlused luhtas kas kehv viimistlus või hea kaitsetöö. Kaua õhus olnud viigivärava lõi penaltipunktilt mängu 65. minutil Silver Neemelo peale seda, kui Viljandi mängija kastis käega oli mänginud.

Palavikuliselt võiduväravat otsinud Paide üritused viimasel 20 minutil vilja ei kandnud ja seekord tuli leppida viigiga. Paide püsib liigatabelis 43 punktiga liidrina, edestas teisel kohal olevat JK Tallinna Kalevi III punkti ja kolmandal positsioonil olevat Läänemaa JK üheksaga.

Järgmisena ootab paidelasi ees 7. septembril kohtumine võõrsil Pärnu JK Poseidoniga ning 11. septembril Väikse karika finaal FC Otepääga, mis peetakse A Le Coq Arenal.