Paide Linnameeskond III naasis võidulainele

Sportland Arenal peetud II liiga Lääs/Lõuna kohtumises alistas Paide Linnameeskond III tulemusega 5:2 FC Flora U19 meeskonna ja naasis peale Läänemaa JK vastu saadud esimest kaotust liigas uuesti võidulainele.

Peale puhkust saadud esimene kaotus liigas oli piisav motivaator, et noore Flora U19 vastu enda mängus taas maksimum leida. Vanuse poolest pea poole noorema meeskonna tugevuseks on ootuspäraselt töövõime ja kerged jalad – kogemustega meeskonnad peavad leidma käigud läbi hea pallivaldamise ja kiirete olukordade lahenduse, et tekitada teravusi.

Poolajaks oli Paide edumaa kolme väravaline – Carl Tubarik lõi nurgalöögist 0-1 juba 8. minutil, 18. minutil lisas Priit Raal hea rünnaku lõpetuseks 0-2 ja enne poolaega sai väsimatu töö eest tasu Kaarel Kivimägi, kes skooris 29. minutil seisuks 0-3.

Teisele poolajale tuli Flora motiveeritult ja sooviga mängu kulgu muuta, kuid Paide plaanid pidasid – Kaarel Kivimägi sai kirja oma teise tabamuse 47. minutil skooriks 0-4 ning seejärel vormistas kübaratriki enda nimele 57. minutil, kui lõi seisuks 0-5.  Paide lubas endale mõned eksimused ja Flora sai ühe tagasi Paide omaväravast ning teise ebaõnnestunud tagasisöödust. Lõppseisuks jäi  tablool 5-2.

Peale 15. vooru hoiab Paide Linnameeskond III 38 punktiga tabeliliidri positsiooni. 15-st peetud mängust on võidetud 12. viiki on mängitud kahel korral ning kaotust ühel. Paide meestele järgneb 34 punktiga JK Tallinna Kalev III ja 30 punktiga Läänemaa JK.

16. augustil mängib Paide Linnameeskond III koduväljakul ning siis tuleb vastaseks Raasiku FC Joker. Kohtumine linnastaadionil algab kell 19.00.