Paide Linnameeskond III võidutses karikavõistlustel

Paide Linnameeskond III võidutses Väikeste karikavõistluste finaalis, kui A. Le Coq Arenal alistati veenvalt FC Otepää seisuga 4:1.

Paide asus kohtumist juhtima 12. minutil kui nurgalöögi järgsest olukorrast viis meeskonna 1:0 juhtima Lauri Varendi, kes palli peaga väravasse suunas.

Teisel poolajal sai Paide oma mängumasina korralikult käima. 60. minutil tehti Rene Puhke vastu viga, mis päädis paidelaste karistuslöögiga, mille Martin Ustaal üle müüri ristnurka lõi. Järgmise kahekümne minuti jooksul kinnistasid edu veelgi Kaarel Kivimägi ja kapteni Carl Tubariku väravad, kes tõid tabloole vastavalt 3:0 ja 4:0. Vastased said auvärava kirja mängu 90+3 minutil.

Paide Linnameeskond III võitis oma esimese Väikeste karikavõistluste karika 2017. aastal, kui toona oldi finaalis üle JK Retrost.