Paide Linnameeskond III vormistas II liiga lõuna/lääne piirkonna võidu

Paide Linnameeskond III

Paide Linnameeskond III  vormistas kolmapäeval toimunud kohtumises JK Tallinna Kalev III vastu võõrsil 5:0 võiduga selle hooaja II liiga lõuna-lääne piirkonna võidu. Edasi seisab ees veel viimane liigavoor ja seejärel juba II liiga finaal-mäng üldvõidu ja meistritiitli nimel. Eeldatavasti toimub II liiga finaalmäng laupäeval 03. novembril.

JK Tallinna Kalev III vastu algas mäng oodatult pingeliselt ja kõrge tempoga. Kodumeeskonna kompaktne mängujoonis ja ülimalt energiline pressing jättis tegutsemiseks vähe ruumi ja Paide pidi maksimaalselt pingutama, et väravamomentidele lähedale jõuda. Poolajaks oli paremus siiski paari väravaga maksma pandud ja teisel poolajal oli mängupilt juba külalistele veidi lihtsam ning lõppseisuks vormistati  5:0 võit.

Järgmiseks mänguks ja ühtlasi liiga mängudekalendri viimaseks kohtumiseks on 28. oktoobril Paide Linnastaadionile kell 12:00 külla tulemas FC Kuressaare II meeskond.

Paide LM III alustas Kalev III vastu koosseisus: Raiko Mets, Kaarel Kivimägi, Andre Mägi, Johannes Kukebal, Lauri Varendi (K), Chris Lee, Romet Köhler, Eerik Reinsoo, Martin Saar, Priit Raal, Rauno Rikberg. Vahetusest sekkusid: Silver Neemelo, Marek Tiik, Margus Pahtma, Konstantin Kotivnenko ja Igor Rabtšuk.