Paide Linnameeskond III võttis II liiga võidu

Laupäeval toimus Kadrioru staadionil II liiga finaalmäng, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond III ja Põhja-Tallinna JK Volta.

Skoori avas 20. minutil nurgalöögi olukorras Paide kapten Carl Tubarik ja poolajale läksid meeskonnad seisuga 1:0. Teisel poolajal jätkus paidelaste pallivaldamine, kuigi Volta alustas samuti väga teravalt ja kõrge pressinguga. Järjekordse värava lõi taaskord nurgalöögist Carl Tubarik 60. minutil ning seejärel vormistas Rauno Rikberg kaks kiiret väravat vastavalt 64. ja 66. minutil.

Kohtumine lõppes tulemusega 4:0 ja tähendas Paide Linnameeskond III-le II liiga võitu.

Paide Linnameeskond III alustas finaalis koosseisuga Rene Puhke, Markus Mats Lellsaar, Carl Tubarik, Johannes Kukebal, Ervin Kõll, Lauri Varendi, Erik Reinsoo, Chris Lee, Volodja Erdei  ja Rauno Rikberg ning vahetusest sekkusid Priit Raal, Kaarel Kivimägi, Martin Ustaal, Silver Neemelo ja Margus Pahtma.