Paide Linnameeskond jäi põnevusmängus võõrsil alla Levadiale

Paide LM kohtus A. Le Coq Arenal Levadiaga ka 14. voorus, siis lõppes mäng 1:1 viigiga.
Foto: Maarja Trauss

Premium liiga 24. vooru mäng Paide Linnameeskonna ja FCI Levadia vahel kujunes A.Le Coq Arenal tõeliseks thrillermänguks, kus lõpptulemusena pidid külalised tunnistama vastaste 3:2 paremust.

Paide jäi kiirelt tagaajaja rolli, kui juba mängu 8. minutil asusid võõrustajad mängu juhtima, mille tulemusena mindi ka poolajale.

Teisel kolmveerandtunnil rullus lahti tõeline thriller, mis kestis kuni lõpuvileni. Paide sai järjest rohkem mängu sisse, mis kandis peagi ka vilja.

Sellel hooajal esimest korda Paide algkoosseisust alustanud Brasiilia mängumees Bruno Caprioli näitas juba avapoolajal, et tema terav jalg võib olla ohtlik, mis sai tõestust 67. minutil kui tema nurgalöögi järgsest olukorrast sai oma hooaja esimese värava kirja Mikel Gurrutxaga. Ent viigiväravat Paide kaua nautida ei saanud, sest vaid kaks minutit hiljem lõi Levadia oma teise värava ning 75. kolmanda. Kui tundus juba, et paidelastel rohkem mängus sõnaõigust ei ole, näitas Caprioli 81. minutil taaskord klassi, kui tema poolt teele saadetud nurgalöögist lõi oma teise värava Gurrutxaga. Veidi hiljem avanes Yann Michael Yaol võimalus kohtumine viigistada, kuid kahjuks jõudis Sergei Lepmets löögi tõrjuda.

Mängu lõpp tõi ka mitmeid kollaseid kaarte, millest kaks teenis Gurruxtaga, kes selle tulemusena jätab järgmise kohtumise Maardu Linnameeskonnaga vahele.

Paide jätkab 49. punktiga kolmandal kohal. Järgmine vastasseis ootab  ees juba pühapäeval, 25. augustil  kui koduväljakul võõrustatakse Maardu Linnameeskonda.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background