Paide Linnameeskond korraldas Kuressaare vastu uue väravapeo [GALERII]

Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 19. voorus oma hooaja 12. võidu, kui koduväljakul alistati FC Kuressaare tulemusega 6:1.

Kohtumine algas mõlema meeskonna jaoks kombates ja piire otsides. 23. minutil lükkas Paide aga oma mängumasina täistuuridel käima. Esmalt sahistas vastaste võrku lühikeste vahedega Yann Michael Yao, kes nende väravatega sai kirja oma hooaja viienda ja kuuenda tabamuse. Sellega jagab ta Alassana Jatta järel teist-kolmandat kohta Henri Väljaga.

Paide hoog aga ei pidurdunud. 37. minutil sai oma hooaja teise tabamuse kirja kapten Andre Frolov, kes vastaste väravavahi kehva puute enda kasuks pööras. Minut enne esimese poolaja lõppu, tegi Bulgaaria meistriliiga klubist Paidesse naasnud Edgar Tur hea eeltöö, mille Ander Ott Valge ilma igasuguse probleemita oma hooaja viiendaks väravaks vormistas.

Teisel poolajal, 59. minutil lõi Kuressaare auvärava Märten Opp. Selge oli aga see, et Paidele neljast väravast ei piisanud. Vahetusest sekkunud Alassana Jattal kulus vaid kolm mänguminutit, et vormistada 5:1 10. minutit hiljem saatis Henri Välja  vastaste võrku Linnameeskonna kuuenda palli.

19. vooru järel on Paidel tabelisse teenitud 39 punkti, millest 12 on võitu, 3 viiki ja 4 kaotust. Tänu parema väravatevahega: 43:15 tõusis Linnameeskond kolmandale kohale, edestades sama (39) punktiskooriga Nõmme Kaljut. Kumb jätkab kolmandal kohal, kumb neljandal, sellele põletavale küsimusele saab vastuse juba 19. juulil kui Paide sõidab Hiiule Kaljule külla.

Fotod: Maarja Trauss