Paide Linnameeskond mängis rekordpubliku ees Floraga viiki. LISATUD GALERII

Laupäeval toimus Paides jalgpallipäev, kus külalistele oli uudistamiseks toodud Euroopa klubijalgpalli ihaldusväärseimaid karikad UEFA Superkarikas, Euroopa liiga ja Meistrite liiga karikad. Lisaks erinevatele meelelahutuslikele mängudele, avas Paide Linnameeskond legendide klubi (pilte saab vaadata SIIN!). Samuti toimus heategevuslik särgioksjon, mille tulu läks heategevusfondile “Kingitud elu”.

Sündmuse naelaks toimus kohtumine Paide Linnameeskonna ja FC Flora vahel, kellega kodumeeskond mängis 636 pealtvaataja ees 3:3 viiki. Ühtlasti oli tegu ka publiku rekordiga. Viimane rekord pärines aastast 2009 ning siis vaatas mängu 450 pealtvaatajat.

Laupäevane kohtumine algas Paide jaoks üsna kesiselt, sest avapoolaja lõpuks olid 0:2 kaotusseisus. Teisele poolajale minnes oli kodumeeskond vaheajal teinud omad korrektuurid, ning uuele poolele mindi vastu suurema tuhinaga.  52. minutil tuli Flora omaväravast seisuks 1:2. 63. minutil oli floralaste poolt täpne Frank Liivak, ning tundus, et Paide jaoks on mäng tehtud.

Zahovaiko kolmikvahetus, kus sisse toodi Tarmo Neemelo, Henri Välja ja Yann Yao, tõi kohe mängu pöörde. Minut pärast vahetusi teenis Tarmo Neemelo penalti, mille kapten Frolov edukalt realiseeris, tuues tabloole seisuks 2:3. Juba viis minutit hiljem lõi Yao oma kauaoodatud debüütvärava Premium liigas ja seis oli 3:3.