Paide Linnameeskond pidi koduväljakul tunnistama FCI Levadia paremust

Paide Linnameeskond pidi  Premium Liiga  mängus kodupubliku ees tunnistama FCI Levadia 3:1 paremust.

Külalised läksid kohtumist juhtima mängu 25. minutil, kui kohtunik andis küsitava penalti Levadia kasuks, mille Dmitri Kruglov ka edukalt realiseeris. Kolm minutit hiljem sahistas Mark Oliver Roosnupp Paide väravat, ning tõi tabloole seisuks 2:0.

Avapoolaja lõpus tuli kolmaski, kui Kruglovi tugev löök põrkas posti ja Boliguibya Ouattara abil omaväravasse. Paide jätkas teisel poolajal võitlemist ning 50. minutil tõi see tulemuse, kui Sukharov virutas karistuslöögi otse ristnurka ning tõi tabloole seisuks 1:3. Paraku rohkemaks Paidel rammu ei jätkunud.Paide Linnameeskond asub kaheksa punktiga tabelis kuuendal kohal. FCI Levadia tõusis 23 punktiga tabeliliidriks.

Juba järgmisel laupäeval võõrustab Linnameeskond linnastaadioni murul FC Florat.

Link galeriile: Paide Linnameeskond vs FCI Levadia