Paide Linnameeskond U21 mängis tabeliliidriga viiki

Paide Linnameeskond U21 mängis koduväljakul Esiliiga B 20. voorus 1:1 viiki tabeliliidri FC Nõmme United meeskonnaga.

Tasavägises kohtumises kumbki meeskond avapoolajal väravaid ei löönud. Teisel kolmveerand tunnil haaras Paide eduohjad, kui 59. minutil viis kodumeeskonna juhtima Tarmo Neemelo, mille peale külalised vastasid 83. minutil viigiväravaga. Kuigi mõlemal tiimil oli mängu jooksul võimalusi kaalukaussi enda kasuks pöörata, jäid puurilukud täna endale kindlaks.

20. vooru järel on U21 tabelisse teeninud 4 võitu, 5 viiki ja 11 kaotust. Mängijaid ootab nüüd ees väike paus, mille järel kohtutakse 28. juulil võõrsil Võru FC Heliosega. Järgmine kodumäng on 1. augustil kell 19.00 Viimsi JK-ga.