Paide Linnameeskond U21 teenis võõrsil revanši

Kui hooaja esimeses omavahelises kohtumises Põhja-Tallinna JK Volta-ga, pidi Paide Linnameeskond U21 koduväljakul tunnistama vastaste 3:0 paremust, siis eile võtsid mängijad Esiliiga B 13. voorus magusa 1:0 revanši.

Kohtumise ainsa värava saatis vastaste väravavõrku 30. minutil Andre Järva, kes mängis vastaste kaitsja kiiruse ja jõuga üle. Esimese poolaja lõpus, seejuures Tanel Neubaueri punase kaardi tõttu vähemusse jäänud Paidel, tekkis võimalus eduseisu suurendada, ent Ander Ott Valge löök tabas vastaste posti.

Teisel kolmveerand tunnil domineerisid vastased täielikult mängu ning läks hästi, et Volta oma võimalusi ära ei realiseerinud. Ander Ott Valge pääses korra kasti tagant pealelöögile, mis paraku lendas väravavahile sülle.

Eilse võidu toel kerkis U21 tabelis 16 punktiga kuuendale kohale. Esmaspäeval, 3. juunil algusega kell 19 kohtutakse linnastaadionil Võru FC Heliosega.