Paide Linnameeskonna karikateekond sai läbi [GALERII]

Eile õhtul Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis  FCI Levadiat võõrustanud Paide Linnameeskond lootis koduväljakul võtta pühapäevasest 0:2 kaotusest revanši, mis paraku jäi aga võtmata, sest külalised lahkusid Paidest 4:1 võiduga.

Paide asus kohtumist juhtima 25. minutil Martin Kase karistuslöögist ning edu suudeti hoida kuni 86. minutini, mil viigiseisu tõi tabloole Gando Biala. See värav viis kohtumise lisaajale.

Lisaajal oli vastastel värskust rohkem ning  93., 112. ja 113. minutil lõid Joao Morelli, Mark Oliver Roosnupp ja Gando Biala  Mait Toome valvatavasse väravasse veel kolm palli.

Paide Linnameeskonda ootab sellel pühapäeval ees Premium liiga 8. voorus kohtumine võõrsil Viljandi Tulevikuga.

Fotod: Maarja Trauss