Paide Linnameeskonna mängiajad külastasid Käru põhikooli

Paide Linnameeskond jaanuari lõpus kõikidele Järvamaa koolidele ettepaneku, et meeskonna mängijad võiks neile külla minna. Eesmärgiks on läbi eeskujude kutsuda lapsi üles rohkem liikuma, teha mõned vahvad võistlused ning rääkida, mida tähendab Eestis tippjalgpalluriks olemine.

Sel reedel külastasid  Andre Frolov, Yann Michael Yao, Tarmo Neemelo, Sören Kaldma, Ander Ott Valge  ja noortetreener Rauno Kald Käru Põhikooli.

Meeskonna kapten Andre Frolov oli peale külaskäiku väga positiivselt meelestatud: „Käru põhikooli lastega kohtumine oli väga tore. Rääkisime lastele jalgpalluriks olemisest ja oma kogemustest  kui olime ise sama ealised. Väljakul tegime esmalt mõned pingelised teatevõistlused ja seejärel mängisime laste vastu jalgpalli, mis oli väga tasavägine ja põnev. Võitja selgitamiseks oli vaja ka penalteid lüüa ja lapsed olid selles meist üle. Ja mis kõige olulisem! Tundus, et lapsed jäid väga rahule ja saime ka ise väga mõnusa positiivse laengu. Loodame, et suutsime lapsi nakatada jalgpallitrenni minema ja loodame neid ka oma kodumängudel näha!“

Lisaks pildistamisele ning autogrammide jagamisele, saavad kõik lapsed endale ka suure Paide Linnameeskonna uhiuue helkuri, kus on peal kõikide kodumängude ajad ning millega on neile mängudele tagatud tasuta sissepääs.

Järgmisel nädalal lähevad Vodja ning Koigi koolide lastega tutvuma Sander Sinilaid, Karl Mööl, Alassana Jatta, Mikel Gurrutxaga ja Andre Järva. Lisaks neile on huvi tundnud veel mitmed koolid üle Järvamaa, kellele minnakse külla märtsis-aprillis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background