Paide Linnameeskonna U17 poisid avasid eliitliigas võiduarve [GALERII!]

Paide Linnameeskond U17 poisid võõrustasid U17 Eliitliiga II liiga 2. vooru mängus kunstmurustaadionil Eesti U15 koondist, mis lõppes 3:2 paidelaste paremusega.   Linnameeskonna skoori avas  11. minutil Georg Lee,  kuigi kaks minutit hiljem viigistasid vastased seisu, ei lasknud noored mängumehed pead norgu, võitlust jätkati, ning minut enne poolaja lõppu oli seis tablool juba 2:1 Paide kasuks.

76. minutil lõi Kevin Kanne seisuks 3:1. U15 koondise teine värav sündis 90.minutil, ent sellest enam ei piisanud, et võitu võtta.

U17 poisid on nüüd kahe vooruga tabelisse teeninud ühe võidu ja kaotuse.

Paide Linnameeskonna U17 Eliitliiga mäng Eesti U15 koondise üle oli tähtis veel ühe Linnameeskonna klubi noormängija jaoks. Nimelt 14-aastane Sander Soo sai kutse Eesti U15 koondisse. Ta oli kohtumise algrivistuses ja tegi kaasa 82 minutit.

Järgmisena peavad Paide Linnameeskonna noormängijad võõrsilmängu 23. märtsil Tartu Heliosega. Koduväljakul saab meie omadele taas kaasa elada 31. märtsil, kui vastaseks tuleb Nõmme Kalju.

Fotod: Maarja Trauss