Paide Linnameeskonnast lahkub Levadiast laenul olnud Tamme

Kristjan Tamme/Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskond ja väravavaht Kristjan Tamme lõpetasid poolte kokkuleppel lepingu. FC Levadiast laenul olnud 22-aastane Tamme kaitses hooaja esimeses pooles Paide väravat 6 Premium liiga mängus, ülejäänud 12 kohtumises on Linnameeskonna puuri valvanud itaallane Andrea Liotti.

„Kristjanit on viimasel ajal seganud erinevad vigastused ja ta soovis aja maha võtta. Mängijalt igatahes klubi suhtes väga aus käitumine ja loodetavasti pole mees veel oma viimast sõna jalgpallis öelnud,“ selgitas Paide Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli.

Tamme lahkumise järel naaseb laenult esindusmeeskonda Teise liiga liidri Tabasalu Jalgpalliklubi väravas 12 mängus seisnud 18-aastane Kaarel Rumberg. Esinduse teine noor väravavaht 16-aastane Rene Merilo mängis hooaja alguses Lasnamäe Ajaxis, kuid esindab hooaja teises pooles laenulepingu alusel Esiliiga B meeskonda Kohtla-Järve JK Järvet.

Laenule siirduvad ka 18-aastane ääreründaja Kenert Anniste ja 17-aastane äärekaitsja Rico Reinoja, kes tõmbavad hooaja teises pooles selga Esiliigas mängiva Keila Jalgpalliklubi särgi.

„Kaarel on teinud suure sammu edasi ja kindlasti pole võimatu juba tänavu Premium liigas debüüt kirja saada. Rene vastu tunti huvi ka kõrgemalt, aga nüüd saab ta hooaja lõpuni aidata oma kodulinna meeskonda. Kenert ja Rico on esinduse treeningutel kõvasti vaeva näinud, kuid mänguaeg on piirdunud meie U21 meeskonnas Esiliiga B-ga. Keila ridades õnnestub neil mängida juba aste kõrgemal ja klubi hoiab loomulikult mõlema poisi arengul hoolega silma peal,“ sõnas ta.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background