(Maarit Nõmm)

Külas abilinnapea Siret Pihelgas. Küsime, kas jõulud ikka tulevad ja kas kõik ehitusobjektid on töödega graafikus.
Andres Jalak Paide kiriku kogudusest tutvustab kiriku kontserdihooaega, mis algab juba 18. novembril ning lõpeb enne aastavahetust!

(Maarit Nõmm)

Paide linna raadiosaates on külas linnapea Priit Värk! 4-ndast Tooliklubi aktsioonist räägivad Paide Muusika-ja Teatrimaja müügijuht Marika Juusu ning Paide Teatri juht  Harri Ausmaa. JKHK õppe- ja arendustöö üksuse juhataja Külli Marrandi  tutvustab kutsehariduskeskuse Oskuste ÖÖd!

(Maarit Nõmm)

Raadiosaates külajutte – kaasava eelarve võiduettepaneku teinud Signe Flink räägib, kuidas tal õnnestus rahvahääletus kinni panna, ning Merli Kaas Purdi külaseltsist tutvustab 11. novembril toimuvat heategevuslikku isadepäeva kohvikut.

(Maarit Nõmm)

Raadiosaates on külas koorijuht ja koolijuht.
Intervjuu on Andrus Siimoniga, kes on Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoori dirigent ning kes toob oma koori laupäeval Paidesse laulma. Kas kooris laulavad ainult akadeemikud ja teadlased, seda saab ka teada.
Ja muusikast veel – Paide Muusikakool saab 3. novembril 60- aastaseks. Seda tähistatakse kontserdiga. Sellest ja paljust muust kõneleb koolijuht Lauri Lugu.

(Maarit Nõmm)

Paide linna saates külas tõnnikorraldajad ehk täiskasvanud õppija nädala tegijad Paides, eesotsas direktor Anneli Suitsu ning õpetaja Kristo Kiviorguga.
Teine külaline on linnapea Priit Värk, kes annab ülevaate linnavalitsuses toimuvast!

(Maarit Nõmm)

Täna saab Paide linna raadiosaates kuulata külauudiseid! Otsestuudios on Paide piirkonnajuhid Kulno Klein ja Peeter Saldre.
Teine saatepool on kultuuri päralt – tutvume Muusika- ja Teatrimaja uue müügijuhi Marika Juusuga ning kindlasti teab ta, kuhu pileteid hankida ning mida Paidesse kuulama-vaatama tulla!

(Maarit Nõmm)

Raadiosaates on teemadeks Roosna-Alliku matkamäng, Prantsusmaa saksofonikvarteti Quatuor Machaut tänane kontsert muusika- ja teatrimajas ning tulevane kontsert, kus esineb Latvian Voices!

(Maarit Nõmm)

Saates on teemaks Paide linna 727. sünnipäeva üritused! Vahele ka väike muusikaviktoriin “Arva ära, kes laulab!” 

(Maarit Nõmm)

Uue muusika koolist räägib Kaido Kirikmäe. Linna uudiseid jagab linnapea Priit Värk.

Raadiosaates on külas abilinnapead Siret Pihelgas ja Anneli Tumanski, kes räägivad oma valdkonna muredest ja rõõmudest. Stuudios on ka Harri Ausmaa ja Kirill Havanski Paide Teatrist, et tutvustada uuslavastust “Koletis”.

(Maarit Nõmm)

raadiosaates on intervjuu Paide spordielu juhi Erich Petrovitsiga ning juttu on ka kaasavast eelarvest ja Paide ettevõtluskonkursist!

(Maarit Nõmm)

Tänases Paide raadiosaates on jutuks loomulikult esimene koolipäev ja hooaja avalöök. Külas on Paide riigigümnaasiumi juht Urmo Reitav ja Muusika- ja Teatrimaja direktor Ülle Müller. Mõlemal on kaasas ka osa oma maja meeskonnast.

Paide linna raadiosaates on külas mees, kes tavaliselt on ise küsija rollis – Mati Palmet. Teemaks on Kuma/Tre raadio 25. sünnipäevapidu ning hooaja avalöök 1. septembril, mis toimub koostöös Paide linna ning Paide Muusika- ja Teatrimajaga.

Paide linna raadiosaates on külas Ülo Kannisto, mees, kes korraldab Paides Eestile pühendatud laulupidu Vaba Rahva Laul.

Täna on Paide raekojatunni külalisteks Arvamusfestivali ühed korraldajad Martha, Piret ja Maiko! Kuula, mida põnevat kuues festival endaga kaasa toob!

Uue hooaja avasaate külalisteks Paide teatri juht Harri Ausmaa ning Paide linnapea Priit Värk.Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background