Paide Teater annab teise hooaja esimese etenduse

Foto: Paide Teater

Kolmapäeval esietendub koostöös Sõltumatu Tantsu Lavaga Paide Teatri teise hooaja esimene lavastus „Between Dreams and Drowning“.

Sõltumatu Tantsu Lava on teater ja kaasaegse tantsukunsti platvorm Tallinnas Telliskivi loomelinnakus. See keskendub liikumise ja kehaga tegelevate lavastuste väljatoomisele, mis kasutavad nüüdisetenduskunstile omast väljenduslaadi.

Tantsu ja sõna ühendava teose toovad publiku ette etendajad-lavastajad Steffi Pähn ja Ursel Tilk, dramaturgid Maike Lond Malmborg ja Alissa Šnaider, valguskunstnik Karolin Tamm ning helikunstnik Kenn-Eerik Kannike.

Koostöö on Paide Teatri teist hooaega läbiv märksõna. Teater usub, et koostöö on arengu võti. Tuua kokku kahe organisatsiooni teadmised ja oskused tähendab nii tegijate kui vaatajate jaoks maailma avardumist. Et teater võiks 21. sajandi muutuva ühiskonnaga sammu pidada, tuleb kokku tuua erinevad kogemused, lood, vaated ja otsida ühisosa, mis neid liidab.

Ka lavastus „Between Dreams and Drowning“ tegeleb sellega, mis kõiki ühendab – armastusega. Kuidas väljendada midagi, mida ei saa sõnadesse panna ja isegi kui saab, siis on jube piinlik? Või vähemalt hirmus või naljakas? Ja ega keegi teine niikuinii lõpuni ei mõista…

„Between Dreams and Drowning“ esietendub kolmapäeval, 20. novembril kell 19 Paide Muusika- ja Teatrimaja suures saalis. Reedel ja laupäeval näeb etendust Tallinnas Sõltumatu Tantsu Laval.

Paides on etendused veel 6. ja 7. detsembril ning Tallinnas 12. ja 13. detsembril.

Lähemat infot lavastuse kohta saab lugeda SIIT.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background