Paide Teater peab sünnipäeva

Eesti noorim kutseline teater tähistab reedel oma juubelit – 1. augustil alustanud Paide Teater saab 100-päevaseks.

Sada päeva tundub ehk lühike aeg, ent teater on õnnelik oma seniste tegude üle. Välja on toodud lavastus „Koletis“ ning 21. novembril esietendub „Kaitseala“, tööd on alustanud Paide Teatri stuudio, kus 13 Järvamaa noort iganädalaselt ennast arendab ning teatritegijad on kohtunud inimestega nii Arvamusfestivali grillipeol, keskväljaku filmiõhtul kui ka Paide Muusika- ja Teatrimaja hooaja avalöögil autosid pestes. Teater on õnnelik, et 100 päevaga on tekkinud kogukond sõpru ja toetajaid.

Oma 100. sünnipäeva tähistab teater, pakkudes sünnipäevahinnaga pileteid avalavastusele „Kaitseala“. Reedel, 9. novembril on pileti hind Piletimaailmas 11 eurot ning selleks, et kogukonnaga veelgi enam tuttavaks saada, jagatakse kella 12st 14ni Paide kesklinnas välja 100 flaierit, mille ettenäitamisel saab pileti muusika- ja teatrimaja kassast osta 9 euro eest. Flaierite seas on ka üks tasuta pääse.

Reede õhtul kell 19 etendub muusika- ja teatrimajas Paide Teatri lavastus „Koletis“ ning enne etenduse algust pakub teatrirahvas külalistele tervitusjooki.

Paide Teater tänab kõiki inimesi ja ettevõtteid, kellega esimese 100 päeva jooksul on kohtutud. Teatri juht Harri Ausmaa ütles, et seni on olnud palju külastajaid väljastpoolt Paidet, kuid ta loodab, et Paide Teater jõuab peagi ka Järvamaa inimeste südamesse.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background